פעילויות לימי הולדת לילדים בגן

כאשר ילדכם חוגג יום הולדת, חשוב לכם ההורים לשמח אותו ולעטוף באהבה. בהחלט מטרה ראויה ולא צריך לחכות ליום ההולדת. אך בכל הנוגע למסיבות יום הולדת, נראה שבשנים האחרונות העניינים יוצאים משליטה –  זה מתחיל מהלחץ של ההורים אשר רוצים לרצות את הילד, אך בפועל הם מוטרדים יותר ממה עשו בימי הולדת של ילדים אחרים ולא במה באמת מתאים לילד. ברמת העיקרון זה טבעי להעמיד את הילד במרכז תשומת הלב ולמעשה אי אפשר להימנע מזה. אך חשוב לזכור שלא כל הילדים מרגישים בנוח להיות במרכז תשומת הלב. זה בסדר וזה טבעי.

 

מפעיל לימי הולדת או לארגן בעצמכם

 

ימי הולדת בימינו הפכו לחגיגת הוצאות המכבידה על ההורים מבחינה כלכלית וברור שתרצו להימנע מכך. זהו אחד השיקולים שאתם עושים כאשר אתם מתלבטים בין ארגון הפעלות באופן עצמאי או הזמנת מפעיל ליום הולדת. אז בואו ננסה לבחון את הנושא.

 

כאשר אתם מזמינים מפעיל לימי הולדת אתם יודעים שיש לזה מחיר, אך כאשר אתם מאגנים הפעלות בעצמכם אתם שוכחים שיש לזה מחיר. בעוד מפעיל לימי הולדת נותן לכם מחיר קבוע וידוע מראש, כאשר אתם מארגנים הפעלות בעצמכם אתם נגררים להוצאות שונות שאולי אפילו לא חשבתם עליהן. שלא לדבר על הזמן הרב שאתם משקיעים בחיפוש רעיונות, תכנון ההפעלות, רכישת אביזרים וכו'… המפעיל הוא מרכז המסיבה ולכן לא כדאי לקחת את עבודתו בקלות ראש ויש לבחור מפעיל שנראה לכם הכי מתאים לילד או ילדת יום ההולדת.

 

בחירה במפעיל לימי הולדת בעצם נותנת לכם משהו בסגנון חבילת הכול כלול, במיוחד כאשר המפעיל הוא לא אחר מאשר שף פרטי שעושה הפעלות לימי הולדת למשל. שף פרטי שמפעיל ילדים בימי הולדת בגילאים 4,5,6 או גילאים גדולים יותר מעבר לגילאי גן, יודע לבחור את המאכלים הטובים ביותר שהילדים אוהבים לאכול, ולמעשה חוסך עבורכם את מלאכת קניית או הכנת האוכל. זו דוגמא אחת למפעיל שעושה הרבה יותר מהפעלה והופך את כל העניין למשתלם הרבה יותר, גם כלכלית וגם חוויתית.

 

אך יש משהו יותר מהותי משיקולי התקציב והזמן – הניסיון שלכם בעבודה עם ילדים, או יותר נכון זה שאין לכם. גם אם אתם בטוחים שאתם הורים מעולים אשר יודעים כיצד להתמודד עם הילד או הילדה שלכם, זה ממש שונה מהפעלת קבוצה גדולה של ילדים. זהו היתרון הגדול שמביא איתו מפעיל לימי הולדת, ארגון מסיבת יום הולדת לילדי הגן זהו תחום המומחיות שלו; מה שהוא עושה על בסיס יום יומי. מפעיל לימי הולדת מביא איתו קונספט אשר נוסה בהצלחה במסיבות ימי הולדת.

 

המסקנה היא שכאשר בוחרים במפעיל לימי הולדת אתם הולכים על בטוח. מפעיל לימי הולדת הופך את האירוע לחוויה ומובטחת לכם מסיבה מוצלחת לשביעות הרצון של כולם.